• Forside
  • SC UPC Fiberoptiske Hurtigt Stik 100 SC Fsat Stik Blå Fibra FTTH Single Mode lynkobling Adapter Området Forsamling

  • Belægning Diameter: 250um
  • Item Længde: 1m
  • Fiber Type: Single Mode
  • Return Loss: Over 50 db
  • Gældende Kabel: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm Kabel; 2.0x3.0mm FTTH Drop Kabel
  • service tid: 10 År
  • Driftstemperatur: -40 til 85 grader Celsius
  • Stik Type: SC/UPC
  • Kompatibel: zyxel
  • Atmosfærisk Tryk: 60 kpa~160kpa
  • Model-Nummer: 1812301747
  • Opbevaringstemperatur: -40 til 85 grader Celsius
  • Installation Holdbarhed: Over 500 gange
  • Trækstyrke: Over 30N
  • Størrelse: size
  • Montering Repeterbarhed: 5 gange
  • Temperatur Cykling: IL
  • Fiber Diameter: 125um
  • Mærke: OLOEY
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Indskydningsdæmpning: 0.2 dB (max. 0,5 dB)
  • Fiber tilstand: Single Mode

100 STK FTTH SC UPC single-mode fiber optic SC UPC hurtig stik FTTH

Fiberoptiske Hurtigt Stik SC Stik Området Forsamling

Kontakt os venligst for bulk køb klogt(@)firstfiber.kn -

1. FTTH-projektet anvendelige

2. Field installable

3. Indsæt tab mindre end 0,3 dB

4. Metal V-form hulrum, der fungerer godt i for høj og lav temperatur

5. Installation af mindre end 1 minut

6. Pålidelig og overlegen optisk ydelse

7. Kabel-test Trækstyrke i overensstemmelse med Telcordia GR-326-COR

Ansøgning:

1. Distribution rammer

2. Vedligeholdelse eller nødstilfælde restaurering af fiber netværk

3. Patch paneler

4. FTTH-Forretninger

5. Området ord

.

Anmeldelser

Arunmba1983
2021-01-02
5/5
Evalo-evalo... And finally came
Gtnhjdbx80
2021-01-06
5/5
It's what was promised
Destinyta0826
2020-08-30
5/5
otimo

Har du dette produkt? Skriv den første anmeldelse

Bedømmelse

Tags: fiber fusion maskine, FIBER, 10 gbe, fiber optic, 100 hurtige conector apc, 1x16, fiberoptiske værktøj, ftth værktøj, apc-stik, aua fiber cleaver.

Support 24/7

Service.

100% Pengene

Vende Tilbage Udveksling.

Worldwide shipping

Hurtig levering.